pon.

Aktualności

Z Gromem Leśno

• autor: marasAG, 2016-05-15 11:26

W najblizszej kolejce druzyna Olimpii wybierze sie na wyjazdowe spotkanie do Lesna z tamtejszym Gromem. Mecz zaplanowano na niedziele 15.05.2016 na godzine 15.00

Lider wygrywa

• autor: marasAG, 2016-05-15 11:21

Potyczka Olimpii z liderem Jantarem Pawłowo zakończyła się w Czersku zwycięstwem gości 2-0. W pierwszej połowie Jantar zdobył dwie bramki, pierwszą z rzutu karnego w 19 min., drugą w 44 min. Z przebiegu gry wynikało, że goście nie byli lepszym zespołem, mecz był bardzo wyrównany. W drugiej połowie obraz gry zmienił się i żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Końcowy wynik nie uległ zmianie.

Czas na lidera

• autor: marasAG, 2016-05-05 13:19

W najblizsza sobote w ramach XV kolejki rozgrywek o Mistrzostwo podejmowac bedziemy dotychczasowego lidera rozgrywek druzyne Jantaru z Pawłowa. Mecz rundy jesiennej w Pawłowie zakonczyl sie wynikiem remisowym 2-2 . Bedzie to 6 spotkanie obu druzyn w rozgrywkach boisk B-klasy.

Olimpia tylko 1 raz zdołała zremisowac z ekipa z Pawlowa  i doznała 4 porażek.

Bilans bramkowy 3-18 na korzysc graczy z Pawłowa.

"Silny" remis

• autor: marasAG, 2016-05-05 13:17

Ciekawe widowisko stworzyły dwie drużyny - z Silna i Czerska. Początek meczu był bardzo wyrównany, z upływem czasu gospodarze uzyskali lekką przewagę, w efekcie Olimpia w 14min. i 17min. straciła bramki. Gdy wydawało się, że Meteor rozbije czerszczan, utrata dwóch bramek zadziałała mobilizująco. Od tego momentu Olimpia zepchnęła zespół z Silna do defensywy i w 35min. Bartosz Keister zdobył kontaktową bramkę i zrobiło się tylko 2-1 do przerwy.
W drugiej połowie nadal dużo się działo. W 61min. Paweł Reszczyński wyrównuje na 2-2- i znów zarysowała się przewaga Olimpii. Trzecia bramka wydawała się kwestią czasu, ale po rzucie karnym Meteor znów wyszedł na prowadzenie 3-2 w 79min. Olimpia walczyła do końca o korzystny wynik i w 86min padło wyrównanie 3-3 strzelcem ponownie został Bartek Keister. W drużynie Olimpii udanie zadebiutował Kacper Keister, brat Bartka zdobywcy dwóch bramek. Mecz mógł się podobać poziomem gry jak i emocjami

Bezbramkowy remis

• autor: marasAG, 2016-05-01 10:17

W swoim drugim meczu rundy rewanżowej Olimpia zremisowała 0:0 z Agrą Ostrowite. Mecz był bardzo wyrównany lecz nie zachwycił poziomem. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji strzeleckich, niestety zawiodła skuteczność lub na przeszkodzie stanęli bramkarze, którzy zachowali do końca czyste konto.